€ 309.000,- k.k.
Dit sfeervolle 2-KAMER APPARTEMENT (voormalig 3-kamer appartement) midden in het gezellige en bruisende hart van Nijmegen is voorzien van balkon met uitzicht op de St. Stevenskerk, sfeervolle woonkamer met kamer-en-suite deuren naar de eetkamer (voormalige slaapkamer), nette keuken met diverse apparatuur, slaapkamer met vaste inbouw kledingkasten, badkamer, separate toiletruimte, praktische separate wasruimte en gezamenlijke fietsenberging.
Laat u verrassen door dit sfeervolle appartement in het hartje centrum van Nijmegen en maak snel een afspraak voor een bezichtiging!
Indeling appartement:
Begane grond:
Keurig afgesloten entree, intercom met deuropener en trapopgang naar de woonverdiepingen en toegang tot gezamenlijke fietsenstalling.
2de verdieping (appartement):
De entree/hal met vernieuwde voordeur (driepuntssluiting), tegelvloer, lambrisering, vaste kasten, meterkast met glasvezel aansluiting en de toiletruimte, welke is voorzien van een wandcloset en fontein. Vanuit de hal zijn tevens de woonkamer, de slaapkamer en de keuken te bereiken.
Vanuit de hal betreedt u de sfeervolle woonkamer met laminaatvloer, glasvliesbehang, vaste kastenwand en deur naar het balkon. Het balkon heeft uitzicht op de St. Stevenskerken en is gewoon een fijne plek om te kunnen genieten! De woonkamer en eetkamer (voormalige slaapkamer) worden gescheiden door prachtige kastenwand (aan beide zijden) met kamer-en-suite deuren. De eetkamer is voorzien laminaatvloer, glasvliesbehang, kunststof kozijn met draaikiep ramen met HR++ glas, vaste kasten en radiator aftimmering.
De keuken heeft een mooie tegelvloer, deur naar het balkon, spotjes, diverse apparatuur, o.a. koelvriescombinatie, vaatwasser, 5-pits gasfornuis met royale oven en afzuigkap en vaste kast met opstelplaats voor de Cv-ketel (Nefit, ca. 2015), wasmachine en droger.
Vanuit de keuken is de badkamer te bereiken en deze is voorzien van douchecabine, wastafelmeubel, raampje en spotjes. De slaapkamer wordt verdeeld in 2 delen: het slaapgedeelte is voorzien van laminaatvloer, glasvliesbehang, kunststof kozijn met draaikiep ramen met HR++ glas en het kastengedeelte is voorzien van tegelvloer en aan twee zijden vast kledingkasten.
Algemeen:
Bouwjaar: 1951. Woonoppervlakte: ca. 65 m2. Balkon ca. 9 m2. Inhoud ca. 220 m3.
Bijzonderheden:
– Midden in het centrum van Nijmegen: winkels, horeca, bioscoop, busstation en kronenburgerpark op steenworp afstand;
– Huidige gebruik als 2-kamer appartement, maar eenvoudig terug aan te passen naar een 3-kamer appartement (kamer-en-suite deuren, vervangen voor dichte deuren);
– Heerlijk balkon met uitzicht op de St. Stevenskerk.
– Het complex beschikt over een centraal trappenhuis en intercom met deuropener;
– Actieve vereniging van eigenaren, servicekosten bedragen € 121,- per maand;
– Oplevering in overleg.
- 65 m2
- 1
Kenmerken Plein 1944 55
Overdracht
Vraagprijs | € 309.000,- k.k. |
---|---|
Aanvaarding | In overleg |
Oppervlaktes en inhoud
Woonoppervlakte | 65 m2 |
---|---|
Inhoud | 220 m3 |
Bouw
Soort | Portiekflat |
---|---|
Bouwvorm | Bestaande bouw |
Bouwjaar | 1951 |
Dak type | Plat dak |
Isolatievormen | Gedeeltelijk dubbelglas, HR glas |
Energielabel | D |
Indeling
Aantal verdiepingen | 1 |
---|---|
Aantal kamers | 3 |
Aantal slaapkamers | 1 |
Aantal badkamers | 1 |
Ligging Plein 1944 55
Voorzieningen
Centraal gelegen informatie over de buurt
Aantal inwoners
In de gemeente
173.557
Leeftijd
in percentages van totaal
Huishoudsamenstelling
in percentages van totaal
79%
20% NL
17%
20% NL
3%
20% NL