Ga naar inhoud

Te koop: appartement Don Emanuelstraat 9 6602 GX Wijchen

Beschikbaar

Bezichtiging plannen

€ 375.000,- k.k.

Midden in het gezellige centrum van Wijchen gelegen ROYALE 2- KAMER APPARTEMENT met in 2021 VERNIEUWDE KEUKEN, lichte woonkamer, zeer royale woonkeuken, ruime slaapkamer, badkamer, royaal terras/balkon van ca. 15 m2 met aluminium overkapping en privé berging en parkeerplaats in de aangrenzende kelder.

Laat u verrassen door dit unieke appartement en maak een afspraak voor een bezichtiging!

Het appartement is op loopafstand van alle voorzieningen voor de dagelijkse levensbehoeften, zoals supermarkt, winkels, restaurants, terrasjes, bioscoop, zwembad, busverbindingen en het NS-Station. Wijchen heeft diverse basisscholen en vormen van voortgezet onderwijs. In de directe omgeving zijn fraaie natuurgebieden te vinden, zoals het Leurse Bos, de uiterwaarden van de Maas en recreatiegebied en golfbaan De Berendonck en de Hatertse vennen. Wijchen ligt op de rand van Noord-Brabant en Gelderland, de uitvalswegen A50 en A73 op ca. 5 minuten, waardoor Nijmegen (10 km), ’s-Hertogenbosch (30 min) en Eindhoven (40 min) goed bereikbaar zijn.

Indeling:

Appartement:
Via een trap (7 treden) en het terras/balkon bereikt u het appartement. De woonkamer is voorzien van natuursteen vloer (graniet) met vloerverwarming, gestuukte wanden, prachtig met hout afgewerkt cassetteplafond met spotjes, deels houten kozijnen met dubbele beglazing en deels aluminium kozijnen met trippel glas, vaste kast met Cv-ketel (Intergas, 2021), meterkast met klikgroepen en deur naar het trappenhuis. Vanuit het trappenhuis is de parkeergarage met parkeerplaats en berging te bereiken. Zeer royale woonkeuken met open keuken, vloerverwarming, dubbele openslaande deuren naar het balkon, provisiekast, vaste kastenwand en gestuukte wanden. De moderne keuken is in 2021 geplaatst en is voorzien en voorzien van tegelvloer, voldoende kasten/lades, spoelbak, inbouw prullen bak, apothekerskast en divers inbouw apparatuur, o.a. koelkast, vriezer (3-laden), 4 pits inductiekookplaat, afzuigkap en vaatwasser. Royale slaapkamer met tweepersoonsbed met luxe ombouw, kasten en legplanken, vloerbedekkingen, airco (ca. 2013) en houten draaikiepramen. De badkamer is voorzien van bad, douche, wandcloset, wastafelmeubel met spiegelkast, designradiator, vloerverwarming, wasmachine aansluiting en toeging tot de royale inloopkast.

Terras/Balkon:
Aan de voorzijde van het appartement ligt een mooi balkon van ca. 15 m2 en is voorzien van planken vloer, nette balustrade en geheel overkapt met aluminium overkapping met spotjes.

Kelder:
De kelder is te bereiken vanuit het trappenhuis. Hier bevindt zich een privé parkeerplaats en berging van ca. 8 m2, welke is voorzien van elektra en het is tevens mogelijk om in deze berging de fiets te stallen.

Algemeen:
Bouwjaar 1993; Woonoppervlakte ca. 90 m2; Berging ca. 8 m2; Balkon ca. 15 m2; Inhoud ca. 307 m3;

Bijzonderheden:
– Op een unieke centrum locatie gelegen ruim 2-kamer appartement in hartje centrum van Wijchen;
– Alle voorzieningen en NS station zijn op loopafstand bereikbaar;
– PrivĂ© parkeerplaats en berging in de kelder;
– Geheel voorzien van dubbele of trippel beglazing;
– Keuken 2021;
– C.V. ketel: Intergas geplaatst in 2021;
– Projectnotaris van toepassing;
– Oplevering in overleg (kan snel);

  • 90 m2
  • 1

Kenmerken Don Emanuelstraat 9

Overdracht

Vraagprijs€ 375.000,- k.k.
AanvaardingIn overleg

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte90 m2
Inhoud307 m3

Bouw

SoortGalerijflat
BouwvormBestaande bouw
Bouwjaar1993
Dak typeZadeldak
IsolatievormenMuurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Driedubbel glas, HR glas
EnergielabelC

Indeling

Aantal verdiepingen1
Aantal kamers2
Aantal slaapkamers1
Aantal badkamers1

Maandlasten

Ligging Don Emanuelstraat 9

Voorzieningen

Centraal gelegen informatie over de buurt

Aantal inwoners

In de gemeente

40.876

Leeftijd

in percentages van totaal

Huishoudsamenstelling

in percentages van totaal

52%

20% NL

38%

20% NL

10%

20% NL

Vergelijkbaar woningaanbod